Služby osobního trenéra
Dárek ušitý přesně podle Vašich představ
Začít
Vítejte v Home Fitness Project
Individuální péče s Vaším osobním trenérem kdekoli a kdykoli
Začít
Hubněte v pohodlí svého domova
s osobním trenérem
Vyberte si z našeho týmu
Nechte si sestavit tréninkový plán
i jídelníček přesně na míru
Začít
Bolí Vás záda?
Fyzioterapeut přijede kamkoli si budete přát
Spojte se s naším týmem
Nechte si navrhnout a zrealizovat luxusní domácí fitness studio
nebo designový office gym
Více informací

POSILOVNY NA KLÍČ

Nabízíme kompletní fitness poradenství. Zakázkovou výrobu luxusního fitness vybavení i celkovou realizaci stavebních projektů. Zajistíme následnou údržbu. Vyhledáme pro Vás ty nejlepší, kvalifikované osobní trenéry.

Poradenství a konzultace designového fitness vybavení
Chcete, aby váš fitness trénink měl smysl? Poradíme s výběrem vybavení přesně podle Vašich představ i potřeb. Potřebujete zesílit golfový úder nebo zrychlit tenisový servis? Kontaktujte nás!
Zakázková výroba designového fitness vybavení
Nebaví Vás bezpohlavní stroje v komerčních fitness centrech? Vyrobíme exkluzivně pouze pro Vás něco jedinečného, luxusního, funkčního a přitom sexy. Místo obyčejného (body)buildingu nabízíme design, se kterým uhranete každou návštěvu. Máte dům v italském stylu a tomu má odpovídat i Vaše osobní fitness studio s vlastní saunou? Jste fanoušky fotbalového klubu a chcete mít všechno v jeho barvách? Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s návrhem i výrobou přesně toho, co hledáte.
Projektování a realizace soukromých fitness a posiloven
Osobní přístup a individuální řešení. To z nás dělá unikát na českém trhu. Projekty zpracováváme na více úrovních. Vždy se ale začíná a končí u Vás. Na začátku každého projektu jsou přesně cílené otázky, které s Vámi jednu po druhém projdeme při osobním setkání. Na základě Vašich odpovědí Vám doporučíme ideální vybavení pro Vaše domácí fitness studio nebo designový gym ve Vašem developerském projektu. Zároveň navrhneme designerské úpravy tak, aby vše ladilo s interiérem Vaší domácnosti nebo office parku, a přitom nic neztratilo na funkčnosti. Díky 3D vizualizaci si budete moct všechno do detailu prohlédnout a navrhnout změny ještě před samotnou realizací projektu. Realizace spočívá v dodání veškerého vybavení a jeho instalaci. V případě sebemenších stavebních úprav (i např. věšení zrcadel) práci provádí profesionální stavební firma. Samozřejmostí jsou kvalitními materiály a přesnost provedení. Stejně jako následné zaškolení kvalifikovaným trenérem.
Projektování a realizace soukromých fitness a posiloven provádíme ve spolupráci s Ing. arch. MgA. Ondřejem Kamenickým a oka Design.


ZAČÍT S HOMEFITNESS PROJECT
HomeFitnessProject
+420 724 884 979