Služby osobního trenéra
Dárek ušitý přesně podle Vašich představ
Začít
Vítejte v Home Fitness Project
Individuální péče s Vaším osobním trenérem kdekoli a kdykoli
Začít
Hubněte v pohodlí svého domova
s osobním trenérem
Vyberte si z našeho týmu
Nechte si sestavit tréninkový plán
i jídelníček přesně na míru
Začít
Bolí Vás záda?
Fyzioterapeut přijede kamkoli si budete přát
Spojte se s naším týmem
Nechte si navrhnout a zrealizovat luxusní domácí fitness studio
nebo designový office gym
Více informací

SLUŽBYFITNESS
Individuální přístup je nejefektivnějším způsobem jak dosáhnout výsledků. Nechte se vést krok za krokem k postavě Vašich snů. Buďte lepší, silnější a více sebevědomí.
VÍCE INFORMACÍ
JÓGA
Sanskrtský výraz jóga, odvozený od slovního kořenu judž, má mnoho různých významů z nichž nejužívanější jsou: připoutat, spojit, sjednotit nebo ovládnout. A přešně o to nám při cvičení jógy jde.
VÍCE INFORMACÍ
FYZIOTERAPIE - MASÁŽE
Fyzioterapie je služba určena pro lidi, kteří masáž potřebují, ale z nějakého důvodu nemůžou nebo nechtějí chodit do salonu. Naši maséři vytvoří masérský salón přímo v pohodlí Vašeho domova.
VÍCE INFORMACÍ
SPORTY
HomeFitnssProject Vám nabízí trenéry pro nepřeberné množstvý sportovních aktivit. Vaše individuální sportovní lekce může nyní probíhat kdekoli si budete přát.
VÍCE INFORMACÍ
TRENÉŘI ELITE
Ve sporlupráci s našimi partnery Vám HomeFitnesProject přináší naprosto unikátní program. U nás můžete trénovat s těmi nejlepšími z nejlepších.
VÍCE INFORMACÍ
POSILOVNY NA MÍRU
Nabízíme kompletní fitness poradenství. Zakázkovou výrobu luxusního fitness vybavení i celkovou realizaci stavebních projektů. Zajistíme následnou údržbu. Vyhledáme pro Vás nejlepší osobní trenéry.
VÍCE INFORMACÍ
FITNESS
ONE-ON-ONE (individuální trénink)
Individuální přístup je nejefektivnějším způsobem jak dosáhnout výsledků. Nechte se vést krok za krokem k postavě Vašich snů. Buďte lepší, silnější a více sebevědomí. Zhubněte rychle břicho, stehna i zadeček. Posilujte záda i břišní svaly anebo pánevní dno i během těhotenství. Vraťte se brzy po porodu zpátky do kondice. Náš instruktor fitness dojede vždy, kamkoli si budete přát, a v čase, který Vám vyhovuje. Nemusíte se bát, že by Vám doma nebo v kanceláři chybělo místo na cvičení – s osobním trenérem zvládnete jógu, pilates i posilování na prostoru pár čtverečních metrů. Velký důraz klademe nejen na kvalitu prováděných cvičení, ale i na jejich zdravotní aspekt a funkčnost.

TWO-ON-ONE (trénink ve dvojici)
Protože ve dvou se to lépe táhne! Vyberte si parťáka, pozvěte kamarádku a začněte se hýbat společně. Mnoha lidem pomáhá partner v tréninku jako motivační prvek v cestě za vysněnou postavou. Navíc, druhá osoba vždy trénuje pouze za 50 % ceny.

Osobní trenér do kanceláře
Šetříme Váš čas kdekoli - i na pracovišti. Lidé sedící dlouho na židli mají potíže s ochablými mezilopatkovými a břišními svaly. To způsobuje bolesti zad v okolí šíje a beder. Pohybový program se proto zaměřuje hlavně na tyto partie. Pomocí rehabilitačních a cvičebních pomůcek, overballů, činek, balanční podložky bosu, gymballů, TRX vám pomůžeme napravit špatné pohybové stereotypy. Cvičení v kanceláři je příjemným a především zdravým zpestřením vašeho pracovního dne.
VYBRAT TRENÉRA
ZAVŘÍT
JÓGA
Sanskrtský výraz jóga, odvozený od slovního kořenu judž, má mnoho různých významů z nichž nejužívanější jsou: připoutat, spojit, sjednotit nebo ovládnout. A přešně o to nám při cvičení jógy jde. Sjednocujeme (harmonizujeme) tělo i ducha. Při cvičení jógy je velmi důležité, aby jste se cítili pohodlně - jen tak můžete plně procítit veškerá cvičení a kde byste se měli cítit pohodlněji v teple Vašeho domova? Kromě uvolnění a relaxece mysli nabízí jóga mnoho dalších pozitivním vlivů na tělo - mimo jné se jedná je jóga vhodná k posílení pánnevního dna, zhubnutí problémových partií jako jsou stehna nebo břáško. Speciifickou formou jógy je těhotenská jóga. Ta je doporučována všemnastávajícím maminkám jako příprava na porod. Zároveň cvičení těhotenské jógy přispívá k rychlejšímu návratu do kondice po těhotenství. Lektor jógy přijede kamkoli si budete přát v hodinu, kterou si sami určíte. Veškeré potřebné vybavení si samozřejmě přiveze a zase odveze s sebou. U Vás doma zanechá pouze přjemné pocity z lekce kterou jste práve prošli.
VYBRAT TRENÉRA
ZAVŘÍT
FYZIOTERAPIE - MASÁŽE
VYBRAT MASÉRA
ZAVŘÍT
SPORTY
VYBRAT TRENÉRA
ZAVŘÍT
TRENÉŘI ELITE
VYBRAT TRENÉRA
ZAVŘÍT
POSILOVNY NA MÍRU
VÍCE INFORMACÍ
ZAVŘÍTHomeFitnessProject
+420 724 884 979