Služby osobního trenéra
Dárek ušitý přesně podle Vašich představ
Začít
Vítejte v Home Fitness Project
Individuální péče s Vaším osobním trenérem kdekoli a kdykoli
Začít
Hubněte v pohodlí svého domova
s osobním trenérem
Vyberte si z našeho týmu
Nechte si sestavit tréninkový plán
i jídelníček přesně na míru
Začít
Bolí Vás záda?
Fyzioterapeut přijede kamkoli si budete přát
Spojte se s naším týmem
Nechte si navrhnout a zrealizovat luxusní domácí fitness studio
nebo designový office gym
Více informací
Kateřina

Kateřina

Specializace:
fitness - redukce tělesné hmotnosti, fitness - cvičení pro nastávající maminky a ženy po porodu, fitness - cross-fit, fitness - zdravotní cvičení, fitness - CORE training
Jazyk:
ČJ, AJ
Vzdělání:
Vysokoškolské
Masérské osvědčení:
Ano
Připraví jídelníček:
Ano

Kateřina Králíčková, je absolventkou Fakulty tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově a díky tomu nabýzí svým klientům účinné a kvalitní cvičení, které Vám bude maximálně vyhovovat. Na výběr máte hned z několika možností. Kateřiny specializací je zejména aerobik, kondiční cvičení, funkční cvičení a core trénink.

 

Zkušenosti s tréninkem dětí v má hlavně v atletice - 6 let trénovala atletiku sama a taky děti ve věku od 3 do10 let. Ve volném čase hledá uplatnění na různých sportovních akcích zejména "Atletika pro děti".

 

"Při cvičení kladu důraz na správné držení těla a správnou techniku prováděných cviků. Při sestavování tréninkových plánů vycházím ze znalostí z fyziologie, fyziologie zátěže, anatomie, ze zdravotního cvičení a sportovního tréninku."

 

Kateřina je zvyklá jak na skupinové lekce, tak na práci s dětmi. Ovšem nejvíce ji baví ONE-on-ONE tréninky. Proto je součástí HOME FITNESS PROJECT.POPTAT LEKTORA
HomeFitnessProject
+420 724 884 979